OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XIII Niedziela Zwykła – 30.06.2024

Rozpoczynamy niedzielną Eucharystię. Uprzywilejowany czas spotkania z Bogiem w Jego słowie i Komunii św. Wyrażając radość z waszej obecności, z tego, że Kościół gromadzi się tutaj, w parafialnej świątyni na sprawowanie Mszy Świętej, zapraszam was do szczerej i zaangażowanej modlitwy.

Serdecznie witamy naszego rodaka Ks. Przemysława Podobińskiego, misjonarza w Brazylii, który dziś głosi słowo Boże w naszym sanktuarium. Ofiarą do puszek wspieramy prowadzone przez niego misyjne dzieło Kościoła.

 

W liturgii Kościoła w tym tygodniu przypada: we wtorek święto NMP Tuchowskiej, w środę św. Tomasza apostoła, w sobotę bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.

 

Nabożeństwo misyjne i Msza św. ze składką na misje w I środę o g. 18.00.

 

Nabożeństwo i Msza św. w intencji powołań w I czwartek o g. 18.00.

 

Msze św. w pierwszy piątek o g. 7.00, 15.00, 18.00, w Kipsznej o g. 16.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź w I piątek o g. 14.00.

 

Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi w I sobotę o g.7.00.

 

Msza św w int. X Róży Kobiet – MB Częstochowskiej będzie w przyszłą niedzielę o g. 7.00. Po Mszy św.  nabożeństwo stanowe dla kobiet.

 

Składka w przyszłą niedziele będzie przeznaczona na potrzeby naszego kościoła.

 

Z naszej wspólnoty do wieczności przeszła Zyta Kukulska z Ostruszy. Jej pogrzeb odbędzie się we wtorek o 10.30 wprowadzenie i modlitwa różańcowa a o 11.00 Msza św. Polecajmy jej dusze miłosierdziu Boga. Dobry Jezu …

 

Dziękujemy wyznaczonym rodzinom z ul. Łuczkiewiczów za sprzątanie kościoła i ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania prosimy kolejne rodziny z ul. Łuckiewiczów nr. 32 – 40.