Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Chrztu Pańskiego – 07.01.2024 r.

Czy pamiętamy datę naszych urodzin? Z pewnością. A czy pamiętamy datę naszego chrztu świętego? Bo to właśnie wtedy narodziliśmy się do życia w Bożej łasce. Staliśmy się Bożymi dziećmi. Dziś dzięki temu wydarzeniu możemy zaczerpnąć ogromu łask także z tej Eucharystii. Otwórzmy zatem nasze serca na Bożą miłość, która tu się obficie rozlewa.

 

Młodzież klas ósmych zapraszamy wraz z rodzicami na nowennę do Matki Bożej i Mszę świętą w środę o g. 17.00.

 

Nabożeństwo stanowe mężczyzn  ze zmiana tajemnic różańcowych obędzie się w przyszłą niedzielę po prymarii.

Składka w przyszłą niedzielę będzie  przeznaczona na potrzeby naszego kościoła.

 

Dziękujemy kolędnikom misyjnym za przyniesione do rodzin naszej parafii misyjne przesłanie. Dziękujemy rodzinom za przyjęcie kolędników i złożone ofiary na misje. Dziękujemy tym wszystkim, którzy zorganizowali grupy kolędnicze i byli opiekunami grup. Bóg zapłać.

Dziękujemy za ofiary na potrzeby naszego kościoła złożone na tacę i w kopertach, a także wpłacone na konto parafialne.

Dziękujemy wyznaczonym rodzinom z Turska za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. W tym tygodniu do sprzątania Kościoła prosimy kolejne rodziny z Turska nr 46-50c. Sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.