Program Kolędy 2023/2024

Program kolędy 27 XII 2023 – 10 I 2024

 

Środa 27.12.2023 (od godz. 8.00)

  1. Ostrusza od Stawisk
  2. Ostrusza od P. Wszołków
  3. Ostrusza od Staszkówki (od P. Majchrów)
  4. Małe Przedmieście: ul. Partyzantów (od P. Łasiów), następnie Ostrusza nr 136 – 155 i ul. Zakole

Czwartek 28.12.2023 (od godz. 8.00)

  1. Kipszna od P. Pociechów.
  2. Kipszna od Bogoniowic do P. Michała Rąpały
  3. Tursko od P. Gumolów
  4. Tursko nr 22-28 i domy z Rzepiennika, następnie Tursko nry 15-3a oraz ul. Nadbrzeżna i Błotna.

Piątek 29.12.2023 (od godz. 8.00)

  1. Bogoniowice strona południowa od Kipsznej do P. Kwiatków, następnie od p. Galasów do ul. Tarnowskiej
  2. Bogoniowice strona północna od Kipsznej do P. Truchanów.
  3. Bogoniowice Bugaj ( od P. Jasińskich)
  4. Bogoniowice domy przy kaplicy  następnie  od P. Uchwatów do P. Wołkowiczów,

Sobota 30.12.2023 (od godz.8.00)

  1. Dąbrowa od p. Gumolów
  2. Kąśna Dolna – Górki od p. Oczkowskich, następnie pozostałe domy przy ul. Jastrzębskiej do P. Zychów
  3. Duże Przedmieście. Rozpoczęcie u P. Gąsiorów.
  4. Duże Przedmieście – ul. Na Stoku od p. Gutów, ul. Grzybowa, ul. Potokowa od p. Wielowskich  oraz ul. Topolowa i Górska

Wtorek 02.01.2024 (od godz.14.00)

  1. ul. Łuczkiewiczów od końca nr nieparzyste
  2. ul. Łuczkiewiczów od końca nr parzyste i ul. Masiuk
  3. ul. Osiedlowa, Widok, Nowa, Łąkowa, Różana

Środa 03.01.2024 (od godz. 14.00)

  1. Tarnowska od Bogoniowic
  2. Grunwaldzka ( od końca)
  3. Krynicka od końca, a następnie ul. Cieszki

Czwartek 04.01.2024 (od godz. 14.00)

  1. ul. Stawiska od Ostruszy
  2. ul. Stawiska od ul. Lipowej wraz z przyległymi ulicami.
  3. ul. Stawiska od Państwa Wilgów z przyległymi ulicami

Piątek 05.01.2024 (od godz. 14.00)

  1. Kąśna Dolna za przetwórnią,
  2. Kąśna Dolna od torów do przetwórni.

Sobota (Trzech Króli) 06.01.2023 (od godz. 13.00)

  1. ul. Św. Andrzeja i Spadzista
  2. ul. Rynek – od początku wraz z ulicami Masarską i św. Floriana
  3. ul. Batorego (od końca) i ul. Zdrowa

Niedziela 07.01.2024 (od godz. 13.00)

  1. ul. Tysiąclecia nr. parzyste od końca.
  2. ul. Tysiąclecia nr. nieparzyste od P. Kaweckich wraz z ulicami Bossowskiego,
  3. ul. Tysiąclecia od. P. Pasławskich wraz ul. Góreckiegoi Dziubana

Poniedziałek 08.01.2024 (od. godz. 14.00)

  1. ul.Wydymaj i Tysiąclecia od Zborowic do P. Gąsiorów
  2. ul. Spacerowa od p. Wojtanowskich, do nr 54 i ul. Szczytowa
  3. ul. Spacerowa od początku od p. Wojciecha Szymańskiego do nr 50 A

Wtorek 09.01.2024 (od. godz. 14.00)

  1. Bogoniowice za torami,
  2. Kolejowa od mostu
  3. Słoneczna, Kościuszki (od końca) i Poprzeczna

Środa 10.01.2024 (od. 14.00)

  1. 3-Maja od końca
  2. Parkowa, Równa, Miodowa, Ks. Michalika
  3. ul. Paderewskiego od końca