OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 30.04.2023 r.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła przypada: w poniedziałek św. Józefa, rzemieślnika, we wtorek św. Atanazego, w środę uroczystość NMP Królowej Polski, w czwartek św. Floriana, w sobotę święto świętych Filipa i Jakuba.
Na pierwsze nabożeństwo majowe zapraszamy dzisiaj o g. 15.30. Nabożeństwa majowe będą w dni powszednie o g. 17.30, a w niedziele i uroczystość Królowej Polski o g. 15.30.
Spotkanie Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o g. 16.00. W czasie spotkania odbędą się wybory kandydata do Rady Duszpasterskiej Diecezji Tarnowskiej.
W przypadającą w środę uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. będą o g. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 16:00, w Kipsznej o g. 8:00.
Msza św. w int. Ojczyzny z okazji rocznicy Konstytucji 3 Maja, z int. Burmistrza i Rady Miejskiej w Ciężkowicach wraz z przewodniczącym będzie celebrowana w środę o g. 12:00. Również w tym dniu o g.12.00 będzie Msza św. w intencji strażaków z Gminy Ciężkowice z okazji ich patrona św. Floriana.
Nabożeństwo majowe w int. powołań i Msza św. z udziałem Liturgicznej Służby Ołtarza i Towarzystwa Przyjaciół WSD będą w I czwartek o g. 17:30.
Spotkanie członków Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, Akcji Katolickiej i Caritas odbędzie się w I czwartek po Mszy św. wieczornej. Na spotkaniu m.in. film pt. „Miłość i miłosierdzie”.
Msze św. w I piątek będą celebrowane o g. 6:30, 7:00, 15:00, 18:00. Msza św. w Kipsznej o g. 16:30.
Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi z udziałem młodzieży klas ósmych i ich rodziców będą w I sobotę o g. 7:00. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych dla młodzieży.
Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych będzie sobotę o g. 9.00, a uroczystość I Komunii w przyszłą niedzielę o g. 12.00.
Msza św. w int. członkiń Róży Kobiet św. Jadwigi będzie sprawowana w przyszłą niedzielę o g. 7.00. Po Mszy św. nabożeństwo stanowe dla kobiet.
Dziękujemy wyznaczonym rodzinom z Bogoniowic za sprzątanie kościoła i ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
Z naszej wspólnoty przeszedł do wieczności śp. Marek Wałaszek z Ostruszy. Zmarłego parafianina polecajmy Miłosierdziu Bożemu.