OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.02.2023 r.

Msza św. z udziałem członków Stowarzyszenia Rodzin Katolickich i Akcji Katolickiej będzie sprawowana w poniedziałek o g. 17:00. Po Mszy św. odbędzie się wspólne spotkanie członków SRK i AK, na które zapraszamy również osoby chętne do włączenia się w działalność tych katolickich organizacji.

Święto św. Cyryla Mnicha i Metodego biskupa, patronów Europy, przypada we wtorek.

Składka w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie

Czterdziestogodzinne nabożeństwo rozpocznie się w naszym kościele w przyszłą niedzielę. Przez trzy dni poprzedzające Popielec będziemy adorować Pana Jezusa wystawionego w Najświętszym Sakramencie. Kościół udziela odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami wiernemu, który nawiedzi Najświętszy Sakrament przynajmniej przez pół godziny w celu adoracji. Szczegółowy program adoracji jest wywieszony w gablocie i przedstawia się następująco:
Program adoracji: W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie adoracja dla wszystkich, o g. 8:00 dla matek i ojców o g. 10:00 dla młodzieży, o g. 11.30 dla dzieci, o g. 13:00 dla osób starszych i członków Caritas, o g. 14:00 dla róż różańcowych, o g. 15:00 dla kół koronkowych, stowarzyszeń katolickich i dla osób, które będą uczestniczyć we Mszy św. o g. 16:00.
W poniedziałek (20.02) i wtorek (21.02): g. 7:00-Kipszna, g. 8:00-Bogoniowice, g. 9:00-Ostrusza, g. 10:00-Tursko, g. 11:00-Małe Przedmieście, g. 12:00-Duże Przedmieście, g. 13:00-Kąśna Dolna i Dąbrowa, g. 14.00-Stawiska, g. 15:00-Osiedle Łuczkiewiczów oraz ul. Tysiąclecia i Wydymaj, g. 16:00-Rynek i pozostałe rejony Ciężkowic.

Dziękujemy wyznaczonym rodzinom z Bogoniowic za sprzątanie kościoła i ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy kolejne rodziny z Bogoniowic nr 33-37a w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.