OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.02.2023 r.

Msza św. dla chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia i błogosławieństwem, z okazji wspomnienia Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i obchodzonego w tym dniu Światowego Dnia Chorego, będzie sprawowana w naszym Sanktuarium w sobotę o g. 11:00.

Nabożeństwo stanowe dla mężczyzn będzie w przyszłą niedzielę po prymarii. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona na potrzeby naszego kościoła.

Dziękujemy wyznaczonym rodzinom z Bogoniowic za sprzątanie kościoła i ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy kolejne rodziny z Bogoniowic nr 27-32, w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

Polecamy najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”, w którym można przeczytać między innymi o różnych formach życia konsekrowanego, a tematem „Niedzieli” jest „Gdy dziecko nie chce chodzić na religię”.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty przeszedł do wieczności śp. Józef Kuleński z Kipsznej. Zmarłego parafianina polecajmy Bożemu Miłosierdziu.