Ogłoszenia Duszpasterskie Niedziela Chrztu Pańskiego – 08.01.2023 r.

Składka dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby naszego kościoła.
Koncert kolęd w wykonaniu orkiestry dętej OSP im. Jana Muchy w Ciężkowicach z udziałem chóru Nolite timere Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach odbędzie się w naszym Sanktuarium dzisiaj o g. 15.00.
Spotkanie opłatkowe dla członków Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej, Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, Akcji Katolickiej, Caritas i Towarzystwa Przyjaciół WSD w Tarnowie, odbędzie się dzisiaj po Mszy św. wieczornej.

Zakończyliśmy wizytę kolędową kapłanów. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie, obecność, wspólną modlitwę, złożone ofiary, a także za przewiezienie i odwiezienie księży. Za parafian odwiedzonych po kolędzie będą sprawowane Msze św.: W Kipsznej – 22 stycznia o g. 8.00, w Ciężkowicach – 12 lutego o g.12.00, 19 lutego o g.7.00, 5 marca o g. 10.30.

Dziękujemy kolędnikom misyjnym za przyniesione do rodzin naszej parafii misyjne przesłanie. Dziękujemy rodzinom za przyjęcie kolędników i złożone ofiary na misje. Dziękujemy członkom Rady Parafialnej i tym wszystkim, którzy zorganizowali grupy kolędnicze i byli opiekunami grup. Bóg zapłać.

Dziękujemy za ofiary na potrzeby naszego kościoła złożone na tacę i w kopertach, a także wpłacone na konto parafialne.

Dziękujemy wyznaczonym rodzinom z Bogoniowic za sprzątanie kościoła i ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy kolejne rodziny z Bogoniowic nr 6-10, w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
Z naszej wspólnoty przeszedł do wieczności Adam Wróbel z Bogoniowic. Zmarłego parafianina polecajmy Bożemu miłosierdziu.