OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.11.2022 r.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła przypada: w środę święto rocznicy poświecenia Bazyliki Laterańskiej, w czwartek św. Leona Wielkiego, w piątek św. Marcina, w sobotę św. Jozafata.

Spotkanie Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej odbędzie się dzisiaj po Mszy św. wieczornej.

Msza św. z udziałem Stowarzyszenia Rodzin Katolickich będzie sprawowana w poniedziałek o g. 17:00. Po Mszy św. zapraszamy rodziny do udziału w spotkaniu formacyjnym.

Msza św. w int. Ojczyzny z int. Burmistrza, Przewodniczącego Rady Miejskiej i Samorządu Gminy Ciężkowice z okazji Narodowego Święta Niepodległości zostanie odprawiona w piątek o g. 9:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, aby dziękować Bogu za odzyskaną wolność i prosić o błogosławieństwo. Biskup Tarnowski Andrzej Jeż udzielił w tym dniu dyspensy od spożywania pokarmów mięsnych.

Nabożeństwo stanowe dla mężczyzn będzie w przyszłą niedzielę po prymarii.

Rocznica śmierci ks. Stanisława Króla – proboszcza w Ciężkowicach, zmarłego w 1979 r. przypada w przyszłą niedzielę.

Dziękujemy rodzinom z ul. Tysiąclecia za sprzątanie kościoła i ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy kolejne rodziny z ul. Tysiąclecia nr 69-109.

Dziś w „Gościu Niedzielnym” warto zwrócić uwagę na temat, który dotyczy każdego z nas – różne oblicza samotności. Co proponuje Kościół ludziom samotnym, których wokół coraz więcej?