OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 17.07.2022 r.

Bóg nieustannie otwiera przed nami drzwi swojego serca i pragnie, żebyśmy się z Nim spotkali. On obficie karmi nas swoim słowem oraz Ciałem i Krwią. Niech ta Eucharystia pozwoli nam przyjąć Boże dary i otworzyć nasze serca na nieskończoną miłość Boga.

Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

W tym tygodniu w liturgii przypada: w poniedziałek św. Szymona z Lipnicy, w piątek święto św. Marii Magdaleny, w sobotę święto św. Brygidy, patronki Europy.

Odpust w Zborowicach ku czci św. Marii Magdaleny będzie w przyszłą niedzielę. Suma o g. 11.00.

Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce Tarnowskiej na Jasną Górę w dniach 17-25 sierpnia oraz Rowerowej Pielgrzymce do Częstochowy 5-7 sierpnia.

Dziękujemy wyznaczonym rodzinom z ul. Spadzistej i Spokojnej za sprzątanie kościoła i ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania prosimy rodziny z ul. Stawiska nr 7-17.

Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności przeszła ś.p. Józefa Falisz z Turska. Zmarłą Parafiankę polecajmy Miłosierdziu Bożemu.