Ogłoszenia Duszpasterskie Niedziela Chrztu Pańskiego 09.01.2022 r.

 

W uroczystość Chrztu Pańskiego wspominamy wydarzenie sakramentu chrztu, dzięki któremu staliśmy się chrześcijanami. W tej Eucharystii podziękujmy za naszych rodziców, chrzestnych, kapłanów i katechetów, dzięki którym rozwijaliśmy naszą wiarę. I prośmy, żebyśmy nie ustali na tej drodze, ale pociągnięci przez Ducha Świętego, który zstąpił na Jezusa – o czym usłyszymy w Ewangelii – byli odważnymi świadkami wiary, szczególnie dla dzieci i ludzi młodych

Składka dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby naszego kościoła.

 

Spotkanie aspirantów, ministrantów i lektorów wraz z rodzicami odbędzie się w środę po Mszy św. wieczornej.

 

Dziękujemy za ofiary złożone na tacę i w kopertach na nasz kościół.

 

Dziękujemy wyznaczonym rodzinom z ul. Łuczkiewiczów za sprzątanie kościoła i ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania prosimy rodziny z ul. J. Masiuk.

 

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności przeszła śp.  Janina Rutka z ul. Zakole.  Zmarłą parafiankę polecajmy Bożemu Miłosierdziu.