OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 1.08.2021

W tym tygodniu w liturgii Kościoła przypada: w środę – św. Jana Marii Vianneya, w piątek – święto Przemienienia Pańskiego.
Spowiedź dla dzieci i młodzieży przed I piątkiem będzie w środę o g. 17:30.
Nowenna do M. Bożej Nieustającej Pomocy z nabożeństwem misyjnym i Msza św. w środę o g. 18:00. W czasie Mszy św. będzie składka na misje. Po Mszy św. spotkanie dla chórzystów.
Różaniec w int. powołań będzie w I czwartek o g. 17:30. Msza św. z udziałem TP WSD w Tarnowie będzie sprawowana o g. 18:00.
Msze św. w I piątek będą celebrowane o g. 7:00, 15:00 i 18:00, w Kipsznej o g.16:30. Również w I piątek będzie adoracja i spowiedź o g. 14:00.
Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi będą sprawowane w I sobotę o g.7:00.
Składka w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na potrzeby naszego kościoła.
Osoby zapisane na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę w grupie 24 św. Klemensa proszone są, aby w niedzielę 8 sierpnia w godz. 17.00-18.30 w tuchowskim klasztorze odebrały legitymację pielgrzyma, wypełniły wymagane dokumenty oraz dokonały wpłaty 130 zł, dzieci – 110. Nieobecność osoby zgłoszonej na spotkaniu 8 sierpnia, będzie związana z usunięciem z listy.
Dziękujemy wyznaczonym rodzinom z ul. Gajowej i Góreckiego za sprzątanie kościoła i ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy rodziny z ul. Górskiej.
Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności przeszła śp. Maria Wojnarowska z ul. Tysiąclecia, której pogrzeb będzie dziś o godzinie 14.00. Zmarłą parafiankę polecamy Bożemu Miłosierdziu.