OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 25.04.2021 r.

W rozpoczętym dziś tygodniu modlitw o powołania do służby w Kościele zapraszamy codziennie na Różaniec i Mszę św. z kazaniem mieszkańców poszczególnych miejscowości: poniedziałek godz. 17.30 – Bogoniowice, wtorek godz. 17.30 – Ciężkowice, środa godz. 17.30 – Kąśna Dolna, czwartek godz. 17.30 – Kipszna, piątek godz. 17.00 – Ostrusza, sobota godz. 7.00 – Tursko.

Święto św. Katarzyny ze Sieny, patronki Europy przypada w czwartek.

Msza św. dla maturzystów z okazji zakończenia roku szkolnego zostanie odprawiona w piątek o g. 8:00.

Rozpoczęcie nabożeństw majowych nastąpi w piątek. Nabożeństwa majowe będą w dni powszednie o g.17:30, a w niedziele o g. 15:30.

Spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, na które ks. Marek zaprasza także uczniów klas siódmych i ósmych odbędzie się w piątek po Mszy św. wieczornej.

Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi z udziałem młodzieży klas ósmych z rodzicami będą sprawowane w I sobotę o g. 7:00.

Dziękujemy rodzinom z Turska za sprzątanie kościoła i ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy do sprzątania kolejne rodziny z Turska nr 45-48.

Z naszej wspólnoty przeszedł do wieczności śp. Sławomir Kawecki z ul Tysiąclecia. Termin pogrzebu będzie wywieszony na klepsydrach. Zmarłego parafianina polecajmy Bożemu Miłosierdziu.