OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA WIELKANOCNA – ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA – 11.04.2021r.

Dzisiejsze Święto Miłosierdzia Bożego jest patronalnym świętem Caritas. Po Mszach Świętych będzie zbiorka do puszek na Caritas Diecezji Tarnowskiej.

Dzisiaj, tak jak w każdą niedzielę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o g. 15:00.

W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Składka w przyszłą niedzielę zostanie przeznaczona na potrzeby naszego kościoła.

Dziękujemy za ofiary złożone na tacę i w kopertach na pokrycie kosztów ogrzewania i oświetlenia naszych kościołów. Rodzicom i młodzieży bierzmowanej dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kościół.

Dziękujemy rodzinom z Turska za sprzątanie kościoła i ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy do sprzątania kolejne rodziny z Turska nr 32-38.

Diecezjalna Fundacja AUXILIUM informuje, że prowadzona przez nią Poradnia Specjalistyczna „Arka” (pomoc psychologiczna, prawna, uzależnienia, terapia rodzinna itp.) pozostaje otwarta i przyjmuje pacjentów na wizyty. Rejestracja pod numerem telefonu 146920293 wew. 1.”

Z naszej wspólnoty przeszedł do wieczności śp. Edward Syrek z Rzepiennika Strzyżewskiego. Jego pogrzeb będzie we środę o godzinie. 14.00. Zmarłego parafianina polecajmy Bożemu Miłosierdziu.